درباره ما

نیک مدیکال برند تجاری شرکت مائده نیک آزادی می باشد که در سال 1393 به ثبت رسید به عنوان بهترین شرکت تولیدی و پخش اینترنتی کالاهای تخصصی سلامت شروع به فعالیت نمود.


اهداف نیک مدیکال 

نیک مدیکال تلاش می کند برای تامین تجهیزات و لوازم مورد نیاز ارائه دهندگان خدمات سلامت راهکاری هوشمندانه مبتنی بر دانش روز فراهم نماید. ما با بهره گیری از دانش و تجربه مشاوران و همکاران خود و به کار گیری تکنولوژی نرم افزاری برتر و خدمات خود را مبتنی بر دانش روز ارتقا می دهیم. 

شرکت تولیدی خدماتی مائده نیک آزادی در سال 1393 با پشتوانه توان فنی مهندسی در زمینه تولید تجهیزات مصرفی دندانپزشکی شروع به فعالیت کرده است. از محصولات مهم این شرکت میتوان به خارج کننده بزاق دهان یا سرساکشن دنداپزشکی اشاره کرد که به طور مستقل توسط شرکت تولیدی خدماتی مائده نیک آزادی تولید میشود. این محصول پروانه ساخت و تولید از اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی را دارا است.

شرکت تولیدی خدماتی مائده نیک آزادی دارای گواهینامه مدیریت کیفیت در تولید تجهیزات پزشکی، ایزو 13485 و ایزو 9001 بوده و محصولات آن با کیفیت بر طبق این استانداردهای کنترل کیفی شده و تولید میگردد.

این شرکت 8 سال متوالی به عنوان بهترین تولید کننده سرساکشن دندانپزشکی و پخش کننده تجهیزات دندانپزشکی در ایران معرفی شد.

قابل ذکر است مواد دندانپزشکی تولیدی این شرکت بارها در پژوهش های علمی و پایان نامه های دانشجویی در دانشکده های دندانپزشکی مختلف کشور  و آزمایشگاه های نانو زیست، سازمان غذا و دارو، اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، سازمان ملی استاندارد، مرکز ملی تائید صلاحیت ایران قرار گرفته است.


صاحب امتیاز برند تجاری نیک مدیکال:

شرکت مائده نیک آزادی

شماره ثبت: 452233

شماره پروانه فعالیت اصناف: 

شناسه ملی شرکت: 14003968318

سال تاسیس شرکت: 1393

سال ثبت برند نیک مدیکال: 1393

نوع شرکت: مسئولیت محدود